Дошка обрізна

Найбільш затребуваним в наш час пиломатеріалом є дошка обрізна. Вирізається вона з колоди , після обпилюють по краях , завдяки чому не містить кори на бічних кромках . В основному товщина обрізної дошки рази в два менше ніж її ширина .
Обрізна дошка Київ

Доска обрезнаяДошка обрезная. Пріменяется така дошка і для самих різних оздоблювальних операцій , і для зовнішніх будівельних робіт. Залежно від матеріалу і сировини , дошки поділяють за кількістю завершених операцій в роботі , що прямо впливає на її ціну.

Обрізні дошки з сосни або ялини користуються найбільшою популярністю у покупців. Наприклад , для оздоблювальних робіт кращого матеріалу ніж ялинова обрізна дошка не знайти , завдяки її більш щільною структурою серед інших матеріалів . Сосна підходить для виготовлення несучих конструкцій і каркасів . Для виготовлення меблів і предметів інтер'єру використовують обрізні дошки з інших , більш міцних , але і більш дорогих сортів деревини.
Висока якість і приємна вартість

Дошка обрезнаяРаспіл дошки безпосередньо впливає на її якість і спектр її застосування. Розпил може бути радіальним : лінія зрізу проходить по центру стовбура , що забезпечує дошці довгий термін використання , тому що такий спосіб розпилу зменшує можливість впливу вологи і деформації. Але ціна на дошки , обрізаної таким чином , буде в кілька разів вище. Трохи гірші за якістю напіврадіального розпил , зате вартість нижча. Кут нахилу у обрізної дошки не 90 градусів як у радіального , а складає всього лише 45 градусів. Найекономнішим способом вважається тангенціальний розпил , але такі дошки схильні розбухання і усиханні . Дошки набувають яскравішого текстуру через те , що при обрізі площину розрізу проходить на відстані від серцевини колоди. Останній тип розпиляння застосовують невеликі компанії , в той час як великі виробники в основному віддають перевагу радіальний розпил.
Скільки коштує обрізна дошка

Доска обрезнаяКупити обрізну дошку стандартних і нестандартних розмірів можна на http://forest-kiev.net, всі дошки тут з високоякісної деревини і на сучасному обладнанні. Якість сервісу і прайс припадуть напевно Вам до душі.

Ціни на обрізні дошки найрізноманітніші , і ціни в багатьох компаніях нижче ніж на ринку. Але висока ціна не завжди запорука якості. Нерідко ціни знижують через погані пиломатеріалів. Отже купувати обрізні дошки найкраще у перевірених виробників. Купити дошку в Києві можна у нас.