Імітація бруса

Облагородити зовнішній вигляд будинку з успіхом дозволяє імітація бруса з сосни. Прекрасно імітуючи натуральний брус , дерево надає споруді оригінальний вид , тепло і затишок фінського будинку . Ми пропонуємо низьку ціну на імітацію бруса від виробника, купити яку ви можете в нас. Також у нас є доставка по Києву та області.

Имитация бруса из лиственницы
При кріпленні дерев'яних панелей незалежно від виду деревини слід дотримуватися правила: імітація бруса кріпиться " по світлу " , тим самим можна зменшити утворення тіні між облицювальними панелями : сосна. Використання дерев'яних панелей імітують брус виправдано корисної покривається площею до оптимальної вартості . Нижче для порівняння буде наведена корисна покривається площа найбільш затребуваних розмірів імітації , для будь-яких видів оздоблювальних робіт.

Імітація бруса з сосни пропонується в декількох типорозмірах , що значно збільшує сфери застосування такої дошки . 

Вартість і типорозміри вказані в прайс -листі .

У фотогалереї є зразки обшивки внутрішніх приміщень імітацією під брус . Особливістю використання цього матеріалу є горизонтальне кріплення . Завдяки цьому досягається максимальне схожість з натуральним брусом.

Имитация под брус ценыНатуральна імітація під брус , на відміну від будь-якого іншого оздоблювального матеріалу , володіє рядом вигідних переваг для споживача :

    
простим і легким монтажем , завдяки наявності шипа і паза , які зводять нанівець поява щілин між дошками
    
відведенням конденсату , за рахунок наявності на тильній стороні дощок спеціальних канавок. Завдяки цьому вагонка імітація бруса має більш тривалий термін служби
    
різним типорозміром , що дозволяє підібрати матеріал з максимальною покривається площею або мінімальною товщиною для внутрішнього облицювання приміщень.

Розміри і ціни

Зауважимо , що для оптових продажів передбачена ЗНИЖКА у розмірі 3 % від заявленої вартості . Ціна на імітацію бруса актуальна , тому ви можете самостійно розрахувати корисну покривається площу або скористатися допомогою наших фахівців .

Наводимо кілька прикладів , для того щоб ви оцінивши розміри , які має брусова імітація , підібрали найбільш оптимальний варіант по покривається площі і ціною :

    
розмір 22х105х4000 об'ємом 1 м3 покриває площу 45,45 м2 ( сосна )
    
розмір 22х105х4500 об'ємом 1 м3 покриває площу 45,45 м2 ( сосна )

    розмір 22х130х4000 об'ємом 1 м3 покриває площу 45,45 м2 ( сосна )
    
розмір 22х130х4500 об'ємом 1 м3 покриває площу 45,45 м2 ( сосна )


    

Имитация бруса лиственницаВисновок: незважаючи на різний типорозмір , три види дерев'яних панелей мають однакову покривається площа (при однаковій довжині ) . Отже , виходити коштує від типу матеріалу і його сортності . Більш детально можна дізнатися у наших фахівців за телефоном
067 231-15-81063 948-14-45

Модрина для зовнішньої і внутрішньої обробки

Іімітація бруса сосна - ідеальне економічне рішення при будівництві нового будинку або при капітальному ремонті старого житла. Дерев'яний фасад з сосни перетворить просту дачну споруду в розкішний котедж . При цьому абсолютно неважливо з чого побудований будинок: цегли , бетону , піноблоків.

Імітація під брус ціни

Натуральна імітація бруса з сосни

Прекрасним економічним рішенням для недорогий і красивою обробки фасаду та інтер'єру заміського котеджу , дачного будинку або господарської споруди вважається імітація бруса з сосни. Якщо купити саме цей матеріал - він здатний кардинально змінити зовнішній і внутрішній вигляд будь-якої бетонної або цегляної «коробки» , перетворивши її в вишуканий дерев'яний будинок. Використання даного натурального оздоблювального матеріалу створює повне враження , що споруда зроблена з профільованого бруса.

Імітація під брус сосна , хоч і є різновидом соснової вагонки , але відрізняється від неї розмірами і напрямком монтажу. Крім того , такі дошки для надійного та якісного кріплення елементів забезпечений замком « шип -паз ». Його можна використовувати для обробки будь-якої базової стіни : з бетону , цегли , блоків або дерева. У порівнянні з штучними матеріалами сосна відрізняється екологічною чистотою натуральної деревини.
Корисна інформація

Оздоблення імітацією бруса надає приміщенню благородний зовнішній вигляд , унікальний калорит всередині приміщення , екологічність та інші корисні переваги .

Завдяки властивостям матеріалу , монтаж імітації під брус можна проводити круглий рік. Часто її застосовують при внутрішній обробці лазень і дачних будиночків.

Різноманіття імітації бруса дають можливість для вибору матеріалу для внутрішньої і зовнішньої обробки вашого заміського будинку .

Провівши різно-аспектний аналіз пиломатеріалу з імітації бруса , можна для наочності скласти таблицю (див. нижче).

Характеристика

Сорт "А"

Сорт "АВ"

Сорт "В"

Геометрия панелей

строго выдержана

стабильна

сохранена

Лицевая поверхность

без шероховатостей

обработан

выделка

Стыковка

отлично стыкуются

идеальна

сложена неплохо

Здоровые сучки

допускаются

допускаются,

даже сросшиеся

присутствуют в некотором кол-ве

Бахрома

есть

Сквозные трещины

ширина +/– 0,5мм

Обзол

есть

Механические повреждения

небольшие

Смоляные кармашки

ширина 8мм;

глубина 3мм

присутствуют

Сколы

есть

Выпавшие и темные сучки