Брус

Брус

Брусок може бути двох видів : це квадратний або прямокутний. Щоб надати йому таку форму , він пропиливается з усіх 4ех сторін . Сторони дерев'яного бруска називаються пласть і кромка , це широка і вузька боку відповідно. Лінія їх перетину - ребро. Торцем називають поперечну з кожного кінця сторону.

Брусок 50х50 дуже широко застосовується в будівництві. Але він вимогливий до відходу. Якщо дотримуватися всі особливості його змісту , то дерев'яний брусок може служити десятки років не змінюючи свої основні параметри . Якість цього будівельного матеріалу залежить в основному від породи дерева , з якого він зроблений. Зазвичай це хвойні породи або листяні.

До хвойних порід , з яких виробляють брусок сухий , відносяться ялина , сосна , модрина , кедр , до листяних - дуб , береза , осика та інші. Найкращими показниками володіє брусок з модрини.

Будівельники в основному використовують два види бруска - це дерев'яний брусок природної вологості і сухий брусок. Сухий брусок отримують шляхом його штучного сушіння в сушильній камері. Відмінність цих видів у відсотку вологості. Так сухий брусок має вологість від 8 до 12% , а природний - до 18 %. І той і інший досить популярні , але залежно від конкретних умов розумніше купити брусок якоїсь певної вологості. Брусок природної вологості застосовують для обрешітки стель і стін , прокладки лагов статі , часто з нього роблять несучі конструкції всіляких споруд .

У меблевій промисловості дуже популярний брусок з листяних порід дерева. Також з нього виробляють двері , перегородки та інші елементи внутрішньої обробки будинку .

Дерев'яний брусок володіє величезною кількістю позитивних якостей , тому він так широко застосуємо в будівництві. Це такі як легкість , висока міцність , довговічність. Він дуже зручний при монтажі , має низьку теплопровідність і коефіцієнтом температурного розширення. Для виробника бруска дуже важливо те , що цей пиломатеріал легко виготовляти і вихідний матеріал для нього відносно недорогий .

Але одним з найважливіших плюсів дерев'яного бруска є його екологічність. Саме тому при будівництві житлових будинків перевагу віддають бруска .

Для виробництва вагонки дуже часто застосовують сухий брусок 50х100 мм. Після сушіння брусок ділять на три частини і додатково простругівают .

При зберіганні дерев'яного бруска ми укладаємо його в штабелі таким чином , щоб усередині постійно циркулював повітря. Для захисту матеріалу від опадів зверху штабель накривається руберойдом.

Щоб купити брусок телефонуйте наші менеджерам