Дошка для підлоги

доска полаДля облаштування підлог в квартирах , будинках , комерційних і громадських приміщеннях традиційно використовується дошка для підлоги . Термін служби облаштованих підлог , періодичність їх ремонту та заміни безпосередньо залежить від якості готової продукції . Купити дошку дешево можна скрізь , але як отримати гарантію високої якості матеріалу? Відповідь на це питання дають кваліфіковані фахівці ФО-П Білошицький Ю.В. - компанії з багаторічним досвідом роботи на ринку будівельних пиломатеріалів в Києві.

     
Справа в тому , що з моменту виробництва дошки підлоги вона проходить через цілий ланцюжок посередників і сторонніх організацій. Така схема постачання незмінно збільшує вартість матеріалів для кінцевого споживача. Щоб зберегти низькі ціни на дошки , невеликі компанії закуповують матеріали вторинних сортів за викидними цінами. В результаті , пройшовши шлях з 3-4 посередників, ціна  дошки для підлоги залишається невисокою за ринковими мірками , а сумнівна якість матеріалу залишається лише на совісті продавця , що слабо втішає в подібній ситуації.

     
Компанія ФО-П Білошицький Ю.В. є виробником дошки для підлоги. Тому ми не економимо на якості продукції, що поставляється і регулярно перевіряємо відповідність закуплених матеріалів всім нормативам ГОСТ . На складських майданчиках ФО-П Білошицький Ю.В. круглий рік підтримуються оптимальні умови зберігання дерев'яної продукції . Такі сучасні стандарти роботи дають нам безумовну перевагу , а Вам відмінну можливість купити дошку дешево , високої якості , в повному асортименті хвойних порід деревини. Оформити покупку  дошки ви можете прямо зараз ( самостійно або за допомогою наших операторів )
Замовлення і доставка дошки для підлоги в Києві.