Дошка не обрізна

Всі етапи будівництва і всі види матеріалів дуже важливі в процесі зведення будинку і будь-яких інших будівель. Одним з таких матеріалів є необрізна дошка . На перший погляд , матеріал простий і невибагливий , але він грає далеко не останню роль у будівництві.

Необрезная доскаЯкщо порівнювати з обрізної дошкою , на пиломатеріалів необрізів є частково відпиляні або зовсім цілі кромки. Необрізна дошка часто використовується для влаштування обрешітки , несучих конструкцій , обшивки даху , виготовлення настилів і інших робіт , в яких зовнішнім виглядом пиломатеріалів не пред'являються які-небудь вимоги . Незважаючи на це , під час вибору необрізної дошки слід врахувати деякі фактори .
Як вибрати пиломатеріал ?

Перш за все, перед покупкою потрібно провести візуальний огляд , в процесі якого увагу слід звернути на сучки , що порушують структуру і псують зовнішній вигляд. Крім того , їх наявність знижує міцність дошки.

По суті , необрізна дошка - витратний матеріал , тому її характерні особливості часто не беруться до виду . Але не варто її недооцінювати. Якщо ви купуєте цей матеріал під особисті потреби , то обов'язково потрібно переглянути деякі характеристики , які дозволять зробити вірний вибір.
Зверніть увагу !

Пиломатериал необрезная доскаПиломатеріал необрізні доскаОдін з головних аспектів , на який необхідно звернути увагу - форма поперечного перерізу. Форма може змінюватися не тільки за рахунок наявності сучків , а й при зволоженні або висиханні дошки.

Вартість необрізної дошки залежить від кількості тріщин різного походження. Довідатися докладніше про ціни на необрізні дошки , а також на інші пиломатеріали можна в нашому прайсі. Ми здійснюємо продаж пиломатеріалів високої якості , але за найдоступнішими для споживачів цінами. Це пов'язано з тим , що ми самі виготовляємо і продаємо свою продукцію без посередників . Тому , якщо ви зацікавлені в придбанні пиломатеріалів високої якості за низькою ціною , то слід звернутися саме до нас. У нас багатий асортимент продукції , який порадує як досвідчених будівельників , так і простих власників заміських будинків.