Євровагонка соснова

Хвойна вагонка (євровагонка) - один з найбільш економічних матеріалів, що дозволяє з мінімальними витратами провести обробку різних приміщень. Ідеально підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщень. Оздоблення євровагонкою з сосни створить комфорт і затишок у Вашому приміщенні.


Наша компанія реалізує гнучку політику ціноутворення , пропонуючи велику кількість дисконтних програм для постійних клієнтів. Євровагонка є одним з основних напрямків наших продажів. Тому ми відповідально ставимося до якості продаваної нами продукції , а також пропонуємо Вам відмінні ціни.

Останні кілька років евровагонку нам поставляє одне з кращих деревообробних підприємств Київської області. Це виробнича компанія , яка ретельно стежить за якістю своєї продукції. Ціни на евровагонку цього виробника найбільш низькі в Києві. Вона володіє цілим рядом інших безперечних достоїнств . Основними перевагами пропонованої нами евровагонки є:

    
Для виробництва євровагонки використовується деревина хвойних порід західних регіонів нашої країни. Це сосна і ялина . Дана деревина володіє підвищеною щільністю , що збільшує термін служби вагонки і краще піддається обробці.
    
При виробництві використовується німецьке деревообробне обладнання " Weining " .
    
Вагонка проходить повний технологічний цикл у відповідності з європейськими нормами. Це дозволяє гарантувати її високу якість.
    
Вагонка упакована в термоусадочну плівку. Вона оберігає продукцію від пошкоджень при транспортуванні , а так само запобігає потраплянню надмірної вологи ;
    
Постійна наявність на складі широкого розмірного ряду евровагонки . Ви завжди можете вибрати продукцію різного розміру , виготовлену з деревини необхідної породи.
    
Вигідна ціна на евровагонку без втрати якості. Оптимальне співвідношення вартості і високих споживчих характеристик продукції - головне її достоїнство .

 

Вся євровагонка виготовлена на високошвидкісному німецькому обладнанні. Це гарантує ідеальну обробку , а так само геометрію і стикування .

Як купити евровагонку ?

Ми пропонуємо пиломатеріали через мережу складів , які знаходяться в різних районах Московської області. Продаж вагонки здійснюється будь-якими партіями , склади працюють щодня без обідніх перерв. Крім того , оформити заявку можна через сайт . Для замовлення вагонки on - line достатньо заповнити форму , вказавши свої контактні дані . Заявки на продукцію ми приймаємо і за телефонами . Дізнатися ціни на вагонку , а також отримати додаткову інформацію можна за номерами

067 231-15-81, 063 948-14-45


Для довідки: Євровагонка - суха стругана профіллірованная дошка , призначена для сухої внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень. Євровагонка виготовляється з різних порід деревини : ялина , сосна , осика , липа та інших .

      obshivka_vagonka     obshivka_vagonka    obshivka_vagonka