Імітація бруса

З успіхом будинку імітуйте імітацію соснової трави. Ідеально імітуючи натуральну деревину, дерево визнало оригінальний зовнішній вигляд, колір та затишок фінського будинку. Ми пропонуємо базову ціну на імітацію планки від виробника, який може нас купити. У нас також є поставки до Києва та області.
Имитация бруса из лиственницы

При кріпленні дерев’яних панелей незалежно від виду дерева слід дотримуватися правила: імітаційні балки фіксуються «світлом», тому можна зменшити утворення тіней між облицювальними панелями: сосна. Використання дерев'яних панелей, що імітують брус - це крита ділянка, слушно корисна за оптимальних витрат. Нижче, для порівняння, ви отримаєте корисну покриту зону найбільш запитуваних розмірів імітації для будь-якого типу обробки.

Імітація бруска з сосни пропонується в різних стандартних розмірах, що значно збільшує сфери застосування цієї дошки.

Вартість та стандартні розміри вказані у прейскуранті.

У фотогалереї є приклади імітації внутрішньої підкладки під брус. Характеристикою використання цього матеріалу є горизонтальне кріплення. З цієї причини виходить максимальна схожість з натуральною деревиною.

Имитация под брус цены

Натуральна імітація під брус, на відміну від будь-якого іншого оздоблювального матеріалу, представляє для споживача ряд вигідних переваг:

    простий і легкий монтаж, завдяки наявності точки і канавки, які скасовують появу проміжків між дошками

    відведення конденсату, через наявність спеціальних канавок на звороті карток. З цієї причини імітаційний промінь покриття має більш тривалий термін експлуатації

    різні стандартні розміри, які дозволяють вибирати матеріал з максимальною покритою площею або мінімальною товщиною для внутрішньої облицювання.

Виміри та ціни

Зверніть увагу, що для оптових продажів існує знижка 3% на заявлену вартість. Ціна на імітацію бару є ефективною, тому можна розрахувати корисну криту площу або скористатися допомогою наших експертів.

Ось кілька прикладів, так що ви можете оцінити розмір імітації бруска, вибрати найкращий варіант для критої площі та ціну:

    розміри 22х105х4000 об'ємом 1 м3 займають площу 45,45 м2 (сосна)

    розміри 22х105х4500 об'ємом 1 м3 займають площу 45,45 м2 (сосна)

    розміри 22x130x4000 об'ємом 1 м3 займають площу 45,45 м2 (сосна)

    розміри 22x130x4500 об'ємом 1 м3 займають площу 45,45 м2 (сосна)


    

Имитация бруса лиственницаВисновок: незважаючи на різні стандартні розміри, три типи дерев'яних панелей мають однакову покриту площу (з однаковою довжиною). Тому слід виходити за типом матеріалу та його класом. Детальніше ви можете дізнатись у наших фахівців по телефону

067 231-15-81, 063 948-14-45

Модрина для зовнішньої та внутрішньої обробки

Імітація соснової балки - ідеальне економічне рішення для будівництва нового будинку або для капітального ремонту старого будинку. Фасад із соснового дерева перетворить простий заміський будинок у розкішний котедж. Не має значення, що будується будинок: цегла, бетон, піноблоки.

Імітація під ціновим бар

Природна імітація бруска з сосни

Відмінне економічне рішення для економічного та красивого оздоблення фасаду та інтер’єру заміського будинку, заміського будинку чи господарської споруди - це імітація соснових балок. Якщо ви купуєте цей матеріал, він може докорінно змінити зовнішній вигляд і інтер’єр будь-якого бетонного або цегляного «ящика», перетворивши його в елегантний дерев’яний будинок. Використання цього природного оздоблювального матеріалу створює повне враження, що конструкція виконана з розведеним бруском.

Імітація під брус із сосни, правда, є різновидом соснового покриття, але відрізняється від нього розмірами та напрямком монтажу. Крім того, ці панелі для надійного та якісного кріплення елементів оснащені замком «шпильковий паз». Його можна використовувати для обробки будь-якої базової стіни: бетону, цегли, блоків або дерева. У порівнянні зі штучними матеріалами сосна відрізняється екологічною чистотою натуральної деревини.

Корисна інформація

Імітація дерева надає приміщенню благородний вигляд, неповторний колорит в кімнаті, повагу до навколишнього середовища та інші корисні переваги.

Завдяки властивостям матеріалу монтаж імітації під брус можна проводити цілий рік. Його часто використовують в оформленні інтер’єру ванних кімнат і котеджів.

Різноманітність імітаційних балок пропонує можливість вибору матеріалу для внутрішньої та зовнішньої обробки заміського будинку.

Провівши багатосторонній аналіз деревини для імітації радіусу, можна створити таблицю для наочності (див. Нижче).